Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2019-12-20

Mikrorachunek podatkowy ułatwi płacenie PIT, CIT i VAT

Mikrorachunek podatkowy ułatwi płacenie PIT, CIT i VAT
Powiatowy Urząd Pracy na prośbę Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przyłącza się do ogólnopolskiej kampanii informacyjnej, towarzyszącej wprowadzeniu przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową nowej usługi mikrorachunku podatkowego.

Mikrorachunek podatkowy ułatwi płacenie PIT, CIT i VATJest to nowe rozwiązanie, które zacznie funkcjonować 1 stycznia 2020 r. i obejmie wszystkich podatników płacących PIT, CIT i VAT.


Zapraszamy do zapoznania się z załączoną informacją.
Dowiesz się więcej o mikrorachunku TUTAJ
bądź na stronie www.podatki.gov.pl/mikrorachunek-podatkowy
2019-11-28

Nabór do służby więziennej

Służba więzienna
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje,iż Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Białymstoku zarządza rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej w jednostkach okręgu Białostockiego.
Planowana li
czba osób do przyjęcia: 56.

Oferty są ważne do dnia 12 grudnia 2019 r.

Czytaj aktualność: Nabór do służby więziennej
2019-11-21

Pracownik, którego szukasz może być w innym kraju Europy


Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy oraz Powiatowy Urząd Pracyproponuje do zapoznania ulotkę informacyjną EURES: Pracownik, którego szukasz może być w innym kraju Europy, która może być pomocna w przypadku rekrutacji pracowników z krajów Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Szwajcarii.

Czytaj aktualność: Pracownik, którego szukasz może być w innym kraju Europy
2019-10-31

Konferencja - "Model wsparcia osób z niepełnosprawnością w środowisku pracy"

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Model wsparcia.pngPowiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje o bezpłatnej konferencji regionalnej pt. „MODEL WSPARCIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W ŚRODOWISKU PRACY", zorganizowanej przez Oddział Podlaski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem lub zatrudniających osoby niepełnosprawnościami, w ramach projektu pt. „Wypracowanie i upowszechnienie, we współpracy z partnerami społecznymi, modelu wsparcia osób niepełnosprawnych w środowisku pracy".
Konferencja odbędzie się 05.11.2019 roku o godzinie 11:00 w Białostockim Parku Naukowo–Technologicznym ul. Żurawia 71, sala 017a IT w Białymstoku.

Czytaj aktualność: Konferencja - "Model wsparcia osób z niepełnosprawnością w środowisku pracy"
Wyszukiwarka form aktywizacji
Ważne od: do:
Brak form aktywizacji
W A Ż N E !!!
CHCESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ – MUSISZ
POSIADAĆ PROFIL ZAUFANY

Prosimy wszystkich planujących rejestrację
w urzędzie pracy o zakładanie profilu zaufanego.

Z uwagi na wyłączenie możliwości bezpośredniej obsługi klientów w związku z wprowadzonym przez rząd stanem epidemii aktualnie możliwe jest dokonywanie jedynie pełnej rejestracji za pomocą profilu zaufanego e-PUAP lub podpisu elektronicznego.
Opcja tzw. prerejestracji wiążąca się z koniecznością stawienia się osobistego w urzędzie pracy i dokonania rejestracji nie może być użyta
Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie dysponują profilem zaufanym, a posiadają dostęp do konta elektronicznego w banku, mają możliwość potwierdzenia swojej tożsamości i założenia profilu zaufanego bez konieczności wizyty w punkcie potwierdzającym. (informacje na stronie https://pz.gov.pl), ponadto osoby nie posiadające profilu zaufanego mogą go założyć za pośrednictwem platformy Envelo.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość, gdyż wszystkie ograniczenia w osobistych kontaktach mają na celu Państwa bezpieczeństwo.