Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » archiwalne formy aktywizacji

Archiwalne aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2019-12-17

Życzenia Świąteczne

Życzenia  Świąteczne

2019-10-17

Canva - darmowy kreator CV

Poszukiwanie pracy jest czynnością trudną i stresującą, często wymagającą cierpliwości i odpowiedniego przygotowania. Jeśli znalazłeś już interesującą ofertę pracy, wielu pracodawców wymaga złożenia listu motywacyjnego i CV. Do tego celu można wykorzystać dostępne na rynku internetowe aplikacje graficzne, takie jak Befunky, Pixlr czy Canva. Za pomocą tego ostatniego narzędzia online stworzysz bezpłatnie profesjonalne CV - https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/cv/. Canva to prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia tworzenie grafiki przez osoby bez doświadczenia w projektowaniu graficznym.
Z darmowego kreatora CV, umożliwiającego tworzenie projektów dostosowywanych do potrzeb konkretnej oferty pracy mogą skorzystać wszyscy. Szczególnie polecany jest osobom bezrobotnym, absolwentom szkół, osobom chcącym zmienić miejsce zatrudnienia, a także uczniom i studentom, którzy szukają stażu i praktyk zawodowych. Canva dostępna jest pod adresem: https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/ , a także jako aplikacja na smartfony z systemem operacyjnym iOS i Android.

2019-09-05

Zaproszenie do badania ankietowego osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza osoby w wieku 18-30 lat do udziału w międzynarodowym badaniu osób młodych na temat ich wizji i planów na przyszłość. Badanie ankietowe w formie formularza on-line jest przeprowadzane na obszarze Polski, Niemiec, Rosji i Włoch w okresie sierpień-wrzesień 2019 r. Obejmuje grupę 800 osób młodych z danego państwa w wieku 18-30 lat. Badanie jest anonimowe i realizowane wyłącznie poprzez formularz na stronie internetowej pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlOFt5xpKEuxtp2f7RAuDAzUgEbH9tftvpp4sYdDjKFH76WA/formResponse

Szczegółowych informacji na temat badania udziela Wydział Badań i Analiz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, tel. 85 7497246.

2019-07-25

NABÓR WNIOSKÓW

O G Ł O S Z E N I E

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem z dniem 25.07.2019 r. ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej oraz refundacji kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu: „30+ w drodze do zatrudnienia (V)" - skierowanego do osób powyżej 30 roku życia.

W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę wnioski dotyczące osób długotrwale bezrobotnych (osoby bezrobotne nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy wliczając do tego również okresy pozostawania bez pracy przed rejestracją w urzędzie pracy).

Wnioski będą przyjmowane do chwili wyczerpania posiadanych środków.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, przewiduje się podpisanie łącznie 12 umów.

 

Wysokie Mazowieckie, 25.07.2019 r.

Wyszukiwarka form aktywizacji
Ważne od: do:
Forma aktywizacji Miejscowość Stanowisko Miejsc Ważność
Giełda Pracy Czyżew Pracownik sprzątający nie dotyczy od 2018-10-15
do 2018-10-17
Porady grupowe Wysokie Mazowieckie Doradcy zawodowi nie dotyczy od 2014-04-01
do 2014-06-30
Zajęcia aktywizacyjne Wysokie Mazowieckie Doradcy zawodowi nie dotyczy od 2014-02-28
do 2014-06-30
< poprzednia 1 następna > - strona
W A Ż N E !!!
CHCESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ – MUSISZ
POSIADAĆ PROFIL ZAUFANY

Prosimy wszystkich planujących rejestrację
w urzędzie pracy o zakładanie profilu zaufanego.

Z uwagi na wyłączenie możliwości bezpośredniej obsługi klientów w związku z wprowadzonym przez rząd stanem epidemii aktualnie możliwe jest dokonywanie jedynie pełnej rejestracji za pomocą profilu zaufanego e-PUAP lub podpisu elektronicznego.
Opcja tzw. prerejestracji wiążąca się z koniecznością stawienia się osobistego w urzędzie pracy i dokonania rejestracji nie może być użyta
Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie dysponują profilem zaufanym, a posiadają dostęp do konta elektronicznego w banku, mają możliwość potwierdzenia swojej tożsamości i założenia profilu zaufanego bez konieczności wizyty w punkcie potwierdzającym. (informacje na stronie https://pz.gov.pl), ponadto osoby nie posiadające profilu zaufanego mogą go założyć za pośrednictwem platformy Envelo.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość, gdyż wszystkie ograniczenia w osobistych kontaktach mają na celu Państwa bezpieczeństwo.